Patronat

JOANNA JAX - SYN ZAKONNICY

„Syn Zakonnicy” Joanny Jax to ciekawa historia na tyle intrygująca i niewiarygodna, że aż wydaje się niemożliwe, by była realna. Jednak tło tej powieści oparte jest na wydarzeniach prawdziwych, co dodaje książce pikanterii wzbudzając i wzburzając emocje do maksimum. Joanna Jax potwierdza swoją pozycję pisarki, która na tle wzruszających historii potrafi stworzyć książkę, która poruszy serca i umysły wielu zatopionych w lekturze. W mrocznych korytarzach tkwi tajemnica skrywana latami. Klucz do jej zagadki ma Joanna Jax. Dowiedz się, co kryją klasztorne mury. Gdy przekroczysz zakonną bramę, nie będzie już odwrotu. Zabije ostatni dzwon, a wraz z nim Twoje serce… Czy podołasz? Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2018/05/prawda-skrywana-latami-czyli-w.html. Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Videograf https://videograf.pl/pl/p/Syn-zakonnicy/2339Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

MIRA BIAŁKOWSKA - O CO CI CHODZI?

Kolejna książka Miry Białkowskiej to dawka niespożytej energii tryskającej poczuciem humoru. Książka nie tylko bogata jest w radosne postrzeganie otaczającego nas świata, lecz zawiera również wątki refleksyjnie, które dla każdego z nas, niezależnie od metryki są ważnym elementem naszego życia. Mira Białkowska po raz wtóry kupuje nas zabawą i poczuciem humoru. Jeśli o to Wam chodzi, to świetnie trafiliście. Autorka doskonale wie „O co Ci chodzi?”. Śpiew, muzyka i tańce pobudzą każdego z nas, a treść książki – niczym nuty na pięciolinii – sprawi, że czas z nią wyśmienicie nam minie. Ta powieść, niczym barwny motyl, przyciąga wachlarzem emocji. Zatem wejdź w tę przygodę, przecież o to nam chodzi! Prawda? Prawda! Przeczytałem, poznałem i się uśmiałem – i o to chodzi!!! Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2018/05/i-o-to-wasnie-chodzi.html. Natomiast książka do nabycia na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/214-o-co-ci-chodzi.html. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.


PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI - RADYKALNI. REBELIA

Mroczna wizja Europy jaką snuje przed nami Przemysław Piotrowski nie jest tylko i wyłącznie wizją lecz realnym obrazem, odzwierciedleniem współczesności. „Radykalni. Rebelia” jest kontynuacją pierwszej części jakże dobitnie ilustrującą nasze czasy. Autor umiejętnie utrzymał poziom, nadal mocno trzymając nas w napięciu przez blisko czterysta stron. Realizm książki wzbogaca fakt, iż Przemysław Piotrowski przez wiele lat mieszkał i pracował z wieloma muzułmanami. Dlatego też od podszewki zna ich poglądy religijne, polityczne jak i zachowania, przyzwyczajenia czy sposoby myślenia, co jeszcze bardziej uwiarygadnia prawdę i przesłanie płynące z powieści. Autor w bardzo męski, zdecydowany i dosadny sposób próbuje dotrzeć do naszej wyobraźni, do naszego sumienia. Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2018/04/apokalipsa-wedug-przemysawa.html.

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Videograf https://videograf.pl/pl/searchquery/rebelia/1/phot/5?url=rebelia
RICHARD SCHWARTZ - PIERWSZY RÓG

Richard Schwartz w debiutanckiej fenomenalnej książce zaprasza nas do zasypanego śniegiem wyjątkowego świata. Autor w wyjątkowy sposób wprowadza nas do świata fantasy, lecz również pozwala odczuć dreszcze kryminalnych emocji. Świetne i umiejętne połączenie tych dwóch elementów sprawia, że „Pierwszy Róg. Tajemnica Askiru” to megahit dla miłośników gatunku. Powieść zdumiewa mnogością i wyrazistością bohaterów oraz wciągającą tajemniczą fabułą, w którą chcemy brnąć dokąd nas tylko poprowadzi. Różnorodność bohaterów, lekki styl oraz tempo akcji powodują, iż książka ta jest wspaniałym sposobem na wyrwanie się ze świata realnego i wkroczeniem w świat pełen przyciągającej magii będącej ukojeniem dla naszych zmysłów. Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2018/04/gdzies-tam-hen-na-koncu-swiata-czyli.html.
Natomiast książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium http://www.initium.pl/oferta/szczegoly/pierwszy-rog jest do nabycia w każdej dobrej księgarni. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.


MAGDALENA LUDWICZAK - TEN Z NAPRZECIWKA

Magdalena Ludwiczak w piątej powieści zatytułowanej „Ten z naprzeciwka”, udowadnia nam, że miłość jest blisko nas. Autorka książki zaprasza nas do świata młodej kobiety, pełnej optymizmu, wiary w ludzi oraz wielkiej siły w walce o dobre jutro dla siebie jak i swoich bliskich. Magdalena Ludwiczak po raz kolejny dzieli się z nami swoim niebywałym talentem tworzenia ciekawych historii życia, które dla nas mogą być inspiracją, wskazówką do tego jak my sami możemy postąpić w naszym codziennym życiu. Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2018/04/miosc-jest-tak-blisko-tuz-obok.html.
Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/202-ten-z-naprzeciwka.html. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

MICHAŁ MATUSZAK - BEZ WYTCHNIENIA

„Bez wytchnienia”, to trzecia książka Michała Matuszaka, którą czyta się jednym tchem. Tytuł dogłębnie odzwierciedla stan jaki towarzyszyć może czytelnikowi. „Bez wytchnienia”, to bez wątpienia książka, którą polecam każdemu, komu nie są obojętne współczesne losy świata, gdyż jest ona obrazem patrzącym ku przyszłości – przyszłości, której bieg możemy jeszcze odwrócić. Niech publikacja Michała Matuszaka będzie dla nas takim drogowskazem. Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest  pod linkiem https://czyt-nik.blogspot.com/2017/10/pietkno-religijnego-pochodzenia.html. 
Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/189-bez-wytchnienia.html. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz